Головна » Файли » Стан і перспективи розвитку сучасної ветеринарної медицини

У категорії матеріалів: 46
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Авторами тез проведено мікроскопічне дослідження легень та лімфатичних вузлів грудної порожнини в кішок, хворих на хронічну катаральну бронхопневмонію (діагноз остаточно встановлений за даними саме мікроскопічного дослідження. Встановлено деякі морфологічні особливості цього захворювання у свійських котів.

Описана макро- і мікроструктура легень кроля

Висвітлені макро- і мікроскопічні особливості ока кішки

Результати проведених клінічних та експериментальних досліджень впливу хондропротективних препаратів за лікування собак із остеоартрозом.

Вивчена лімфоїдна тканина дивертикула Меккеля 20-добових качок

Вивчена мікросропічна будова підшлункової залози собаки

Вивчена топографія і морфологія дивертикула Меккеля 20-добових качок

В роботі викладено результат та аналіз остеометричних досліджень скелетних структур плечового суглоба пінгвіна Гумбальдта (Spheniscus humboldti). Проведено статичтичну обробку отриманих результатів та визначено відсоткове співвідношення скелетних структур плечового суглоба пінгвіна Гумбальта. Встановлено певні видові особливості та закономірності, що вказують на специфічні біоморфологічні адаптації до «підводного польоту». Зокрема ключиці зростаючись у «вилочку» не прикріплюється до груднини.

Мусійчук В. В., магістрант; Сердюков Я. К., кандидат ветеринарних наук, доцент, Грищенко В. А., доктор ветеринарних наук, професор (viktoriya_004@ukr.net)

Міастенія гравіс (міастенія, MG) - стан дефіциту функціональних ацетилхолінових рецепторів, що призводить до зниження чутливості постсинаптичних мембран до ацетилхоліну і порушується нервово-м'язова провідність. Каузативна мутація в гені ChAT викликає зниження пресинаптичного синтезу ацетилхоліну. Це змінює амінокислотний кодон від валіну до метіоніну. Приблизно у 87% хворих тварин розвивається мимовільна ремісія після приблизно чотирьох місяців яскравих клінічних проявів хвороби.

1-10 11-20 21-30 31-40 41-46